Galvenā » SEO » Kopiraitings

Kopiraitings

Kopiraitings ir reklāmas un prezentācijas tekstu profesionāla sastādīšana. Mēs sagatavojam interesantu saturu, kas pārdod un piesaista potenciālos klientus un palīdz iegūt maksimālu efektivitāti no mājas lapas.

Saturs (kontents) — ir kopiraiteru produkts, kas sastāv no unikāla teksta. Kontenta uzdevums ir uzlabot produkta popularitāti un pamudināt interneta lietotājus veikt noteiktu darbību.

Tieši kontents interesē mājas lapas apmeklētājus un meklēšanas sistēmu robotus. To ir svarīgi ņemt vērā, jo teksti turpina valdīt virtuālajā vidē.

Kam pievērš uzmanību mājas lapas apmeklētāji?

kopiraitings - tekstu sastādīšanaInterneta lietotāji ļoti pievērš uzmanību tekstu kvalitātei, kurus viņi lasa apmeklējamajās mājas lapās. Tekstiem mājas lapā ir jābūt informatīviem, aktuāliem, viegliem lasīšanai un lasītāja uztverei. Meklēšanas mārketinga pasaulē jebkurai atrastai informācijai obligāti ir jāatbilst lietotāja interesējošam pieprasījumam.

Mājas lapas tekstu uzskaitītās īpatnības piesaista, notur un pārdod. Pieprasītais saturs ir galvenais elements ilgtermiņa panākuma sasniegšanai interneta lietotāju vidū.

Profesionālajam kopiraitingam ir jānodrošina maksimāli augsts teksta unikālums. Tas ļaus mājas lapas auditorijai koncentrēties tikai uz saturu un samazināt atteikumu rādītāju, kam ir īpaša nozīme virzīšanas laikā meklēšanas sistēmās.

Ja mājas lapas saturs ir minimāls un nav unikāls, labs dizains nepalīdzēs pārvērst tipisko mājas lapas lietotāju par pastāvīgo preču un pakalpojumu pircēju. Viens no veiksmīga interneta biznesa noslēpumiem ir pozitīva informatīvā lauka veidošana ar iespaidīga satura palīdzību.

Nevajadzētu aizmirst par ievērojamajām SEO teksta īpašībām virzīt mājas lapas meklēšanas rezultātos. Tekstu optimizācija meklēšanas sistēmām palīdzēs organiskai mājas lapas virzīšanai uz Google un Yandex virsotnēm.

Pie mums var pasūtīt tekstus, kas:

  • piesaistīs apmeklētājus;
  • pārdos preces un pakalpojumus;
  • virzīs mājas lapu meklēšanas sistēmās;
  • liks apmeklētājiem atkārtoti atgriezties mājas lapā.

Mūsu kopiraiteri profesionāli raksta:

  • unikālus tekstus mājas lapām;
  • interesantus rakstus sociālajiem tīkliem;
  • kompetentus komentārus blogiem un forumiem;
  • atmiņā paliekošus apskatus un anonsus.