Galvenā » Reklāma Internetā

Reklāma Internetā

Reklāma Internetā ļauj prakstiski jebkurai kompānijai kļūt par ievērojamu pasaules tirgus dalībnieku un regulēt produktu vai pakalpojumu pārdošanas, ņemot vērā savas iespējas un robežas. Reklāma Internetā ar maksu par klikšķi – ir instruments, kas uzlabos Jūsu saita redzamību Google, paaugstinās online-biznesa peļņu un ļaus kontrolēt rezultātu pieaugumu reālajā laikā.

Reklāmas Internetā aģēntūra “SEOLAT” palīdz biznesa īpašniekiem noteikt savu mērķa klientu un vispasaules tīkla resursus, ko tas lieto visbiežāk. Pateicoties mūsu veiksmīgajām stratēģijām, Jūs varēsiet efektīvi atrast un piesaistīt pircējus, gūstot maksimālu ienākumu no investīcijām Interneta reklāmā.

reklāma internetā

Reklāma Internetā jebkuram budžetam

Daudzi mazie uzņēmumi sastopas ar nopietnām grūtībām, kad runa iet par sava biznesa reklāmu Internetā. Reklāmas veidu, reklāmas kompāniju izveidošanas noteikumu un vadības veidu apguve var kļūt par sarežģītu uzdevumu daudziem Interneta-veikaliem un korporatīvajiem saitiem.

Lai atrisinātu šo problēmu, mēs piedāvājam saviem klientiem unikālu – 14-dienu izmēģinājuma abonementu. Par nelielu samaksu 69 EUR apmērā mūsu speciālisti izveidos visas galvenās reklāmas kampaņas konfigurācijas Jūsu sludinājumu parādīšanai pirmajā meklēšanas sistēmas Google lappusē. Pēc tam Jūs saņemsiet elektronisko vēstuli ar instrukcijām pa soļiem pieejai kontam un turpmākajai Jūsu maksāšanas informācijas iestatīšanai konta papildināšanai Google Ads.

Ikmēneša maksa par sertificētu reklāmas parādīšanas vadību Google būs tikai 100 EUR mēnesī.

Pasūtīt izmēģinājuma reklāmas kampaņas Google iestatījumu var caur mūsu e-pastu: [email protected] vai tālruni +371 26819529.