Galvenā » Reklāma » Sociālo mediju mārketings

Sociālo mediju mārketings

Sociālais mediju mārketings (SMM) – ir spēcīgs un precīzs instruments informācijas izplatīšanai cilvēku grupu vidū ar dažādām interesēm, uzvedību, atrašanas vietu. Mārketings sociālajos tīklos palīdz biznesam paaugstināt tirdzniecības markas (brenda) atpazīstamību un piesaistīt noteiktā dzimuma un vecuma mērķa auditoriju.

sociālo mediju mārketings

Reklāma sociālajos tīklos

Salīdzinājumā ar tradicionāliem masveida informācijas līdzekļiem, reklāma sociālajos tīklos ir ekonomiski efektīvākais preču un pakalpojumu virzīšanas veids Internetā. Twitter, Facebook un Instagram priekšrocība ir iespēja izveidot oficiālu kompānijas mājas lapu un tūlītēji paziņot par to miljoniem potenciālo klientu no dažādām valstīm.

reklāma sociālajos tīklos

Reklāmas izveidošanas un izvietošanas pakalpojumi

Internetā ir daudz sociālo mediju platformu, kur var izvietot reklāmu un uzbūvēt sociālo klātbūtni no nulles. Jūs varat izmantot tās visas vai izvēlēties tikai tās, kas būs atbilstošas jūsu esošai reklāmas kampaņai un biznesa profilam.

Aģentūra “SEOLAT” piedāvā reklāmas pakalpojumus sociālajos tīklos, kas palīdzēs paziņot par jūsu precēm ieinteresētajiem cilvēkiem. Mūsu SMM speciālisti izstrādās jūsu uzņēmumam individuālu mārketinga stratēģiju un konfigurēs sludinājumu parādīšanu Facebook, Twitter, Instagram vai VKontakte.

Mēs esam komunikabli un uzmanīgi attiecamies pret katru mūsu klientu prasību. Reklāmas kampaņas izstrādi un vadību sociālajā tīklā var pasūtīt pa tālruni +371 26819529.

Meta tagi:

smm, sociālo mediju mārketings, mārketings sociālajos tīklos, sociālo tīklu mārketings, reklāma sociālajos tīklos, smm virzīšana